קיימות כדרך חיים

עבור כל פריט ייחודי שאתן רוכשות, תמיכתכן מגיעה למקום הנכון באופן ישיר כתגמול לעבודה העדינה והיפה שעושות הנשים באוגנדה. המיזם של מירמבה מאפשר ומקדם ערכי קיימות כגון סחר הוגן וכלכלה מעגלית, השמה דגש שווה על סביבה וחברה.

 חומרים טבעיים וממוחזרים
כל הפריטים שלנו מיוצרים בעבודת יד אישית ועדינה מחומרים טבעיים ומקומיים.
את החרוזים הנשים מייצרות בשיטה מסורתית בגלגולי נייר. הסלים הייחודיים עשויים מראפיה טבעית שמקורה בגזע עץ בננה. את הצבעים הן מייצרות באמצעות טחינת פרחים לאבקה, אותה הן מבשלות במים ביחד עם הראפיה.
   א
 שוויון מגדרי
49% מכלל הנשים באוגנדה אינן משולבות בשוק התעסוקה ואינן בעלות עצמאות כלכלית. המיזם מאפשר לנשים להיות חלק משוק התעסוקה, לזכות במשכורת פרטית משלהן ולהשתמש בה על מנת להתקיים באופן עצמאי. בזכות המיזם, הנשים המשתתפות יכולות לשלוח את ילדיהן ללימודים ואף להשקיע בעסקים משלהן- תפקיד חשוב במיגור עוני, רעב ואלימות.
בנוסף, המיזם משלב בעבור הנשים תכניות לימוד והשכלה הכוללות ניהול כלכלי, לימודי שפה
ועוד.
א
 שרשרת אספקה קצרה
בניגוד לחברות תעשייתיות גדולות, במיזם הצנוע שלנו, הסחורה מועברת ישירות מהיצרניות- הנשים האוגנדיות המדהימות, אליכן, ללא תיווך של גורמים נוספים. הסחורה מגיעה לארץ מידי כמה חודשים. קיצור שרשרת האספקה מאפשרת הפחתה משמעותית בכמויות הזיהום הסביבתי, ויתרה מכך, מאפשרת לנשים לקבל את המירב והמיטב מהתוצרת שלהן. אין גורמים

נוספים בדרך שנוגסים בשלל או בכסף שאתן משלמות.

ברכישת מוצרים מתאפשרת הזדמנות להתפתחות אישית, רוחנית וכלכלית לנשים רבות. בואו להכיר את הקולקציות שלנו

א
.
.
..